A VARINEX Zrt., a digitális gyártást támogató eszközök és szolgáltatások, a prototípus gyártás és 3D nyomtatás, valamint az újgenerációs terméktervezési és térinformatikai rendszerintegráció területein 25 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő CAD üzletágába új munkatársat keres.

Pozíció megnevezése:

CAM/CNC rendszermérnök

Üzletágunk tevékenysége
  • Autodesk-es OPEN MIND CAD/CAM tervezőrendszerek és gyártástámogató rendszerek forgalmazása, terjesztése, bevezetése
  • CAD/CAM oktatás és technikai support ipari környezetben
  • Tervadatkezelő-rendszerek bevezetése és üzletfejlesztés
  • Egyéb gyártástámogató megoldások bevezetése

Feladatok
  • Meglévő ügyfeleinknél felmerülő CNC megmunkálás-tervezéssel kapcsolatos feladatok megoldása (3D-s alkatrészmodell modell alapján). Tanácsadás, távoli segítségnyújtás.
  • CAM rendszerek alapszintű, kis csoportos oktatás (az oktatói képzést ehhez mi biztosítjuk).
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • Szoftverekhez kapcsolódó bemutatók megtartása, benchmark feladatok előkészítése, prezentálása.
Elvárások
  • CNC megmunkálástervezés területen szerzett gyakorlat.
  • CAM tervezőrendszerek legalább alapszintű ismerete (Autodesk, HSM és OPEN MIND termékek előnyben).
  • Műszaki végzettség (gépgyártás-technológia szakirány előny).
  • Valamilyen CNC szoftver ismerete előny (hyperMILL, Delcam, HSM, EdgeCAM, …).
Előny
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete.
  • B-kategóriás vezetői engedély.
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés, éves teljesítmény bónusz.
  • Kapcsolatépítés több száz magyar gyártó céggel és mérnökirodával.
  • Szakmai mentorálás, folyamatos szakmai tréningek (OPEN MIND és Autodesk).
  • Fizetésen felüli egyéb juttatások.
  • Éves orvosi vizsgálat.
  • A munkavégzéshez gépkocsit, laptopot és mobiltelefont biztosítunk.

A pozícióval kapcsolatos kérdéseit illetve a  jelentkezéshez a szakmai Önéletrajzát, motivációs levél kíséretében kérjük küldje el a sebok@varinex.hu email címre!