A VARINEX Zrt. 2017. április 6-án tartotta első, kifejezetten CAM-es rendezvényét.

A „CAM Innovation reggeli” előadásokban bővelkedő délelőttjére egy szűkebb szakmai csoportot vártunk, ami lehetővé tette az egyedi kérdések megvitatását is. A rendezvény apropója a hyperMILL 2017.2 verzió bejelentése volt.

A résztvevők első kézből értesülhettek az Open Mind legújabb fejlesztéseiről, többek között az új elektróda modulról, amiben automatizáltan tervezhető az elektróda-tömbök geometriája és a hozzájuk tartozó megmunkálás és dokumentáció is. Az érdeklődők felhasználói példákon keresztül kaptak ízelítőt a hyperMILL HSC és HPC marási stratégiáiról, köztük az egyedülálló és védett szimultán 5 tengelyes spirál-fúrásról (5Axis Helical Drilling). Új információk kerültek a látogatók birtokába a 3D fémporos nyomtatással és a hozzá kapcsolódó CNC megmunkálással kapcsolatban is.

Az előző megmunkálásokhoz kapcsolódóan a Tungaloy magyarországi képviselete mutatta be legújabb fejlesztésű gyorsmaró szerszámcsaládját.A program Magyarország első digitális gyárának látogatásával zárult, ahol működés közben megtekinthető volt több különböző 3D nyomtatási eljárás is. Minden kedves látogatónknak köszönjük a részvételt és reméljük sok hasznos információval gazdagodtak!

Ha felkeltettük érdeklődését és szeretne tovább tájékozódni a témában, akkor kattintson a lenti „Tájékoztatást kérek” gombra, keresse kollégánkat vagy töltse le referenciáinkat tartalmazó anyagainkat. Tekintse meg sikertörténetünket, ami Paulovits Déneshez, a világhírű hajóépítőhöz kapcsolódik. Az ő egyedi vitorlás hajóinak (pl. Fa Nándor Föld kerülő óceáni verseny vitorlása, vagy a Kék szalagot nyert Fifty-Fifty és még sorolhatnánk) legyártásához is a hyperMILL szoftverhez kötődik:

Pauger Carbon Composites Kft.

 

A mielőbbi viszontlátásra!

A VARINEX Csapat

Kapcsolattartó:

Tóth Sándor
Értékesítési és technikai tanácsadó