Társaságunk ‘Marketing menedzser’ pozícióba várja jelentkezését! Ha végzettsége ehhez megfelelő, ha rendelkezik legalább 3 éves szakmai gyakorlattal, ha tele van energiával, ha hisz a hosszú távú együttműködésben (sőt, ha leginkább ebben hisz) és ha kedvet érez ahhoz, hogy egy változatos területen méresse meg magát, akkor olvassa tovább felhívásunkat!

Feladatok:
– részvétel a cég marketing stratégiájának kidolgozásában
– éves marketing terv összeállítása, folyamatos követés, célok megvalósítása
– marketing költségek tervezése és azok folyamatos követése
– marketing tevékenységek lebonyolítása /kampányok bonyolítása, rendezvények szervezése, részvétel kiállításokon és konferenciákon, online és nyomtatott, megjelenések koordinálása, weboldal folyamatos figyelése, karbantartása/
– marketing adatbázisok készítése, karbantartása
– marketing anyagok készítésének koordinálása (brosúrák, termékismertetők, nyomtatott és online anyagok)
– kapcsolattartás a nagyobb beszállítók képviselőivel, közös kampányok bonyolítása, marketing támogatások dokumentálása
– marketing tevékenységek folyamatos kiértékelése, szükséges korrekciók meghozatala
– PR kommunikáció

Elvárások:
– felsőfokú szakirányú végzettség
– minimum 3 éves szakmai tapasztalat
– kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
– a munkaköri feladatok ellátásához szükséges szakmai ismeretek folyamatos fejlesztése
– magas szintű online marketing tapasztalat (Google AdWords, SEO, közösségi média)
– udvarias, kifogástalan ügyfélkezelés
– igényesség a kommunikációban és a megjelenésben
– nyelvismeret tökéletesítése és hasznosítása
– az elvégzett munka dokumentálása, beszámolás a közvetlen irányító felé
– együttműködés az egyes üzletágak vezetőivel

Munkavégzés helye: Budapest, XIV ker., Kőszeg u. 4.
Terület: informatikai és mérnöki eszközök, szoftverek, szolgáltatások

Amit kínálunk:
– versenyképes jövedelem csomag (alapbér, teljesítményarányos bónusz, Cafeteria)
– hosszú távon biztos munkahely
– kiváló munkakörülmények és csapat

Jelentkezését kizárólag írásban várjuk a mail@varinex.hu e-mail címre az eddigi szakmai gyakorlat részletes feltüntetésével. Motivációs levelet és ajánlólevelet is köszönettel várunk.

Üdvözlettel,

A VARINEX Zrt. vezetősége